Друзі 6 сезон 4 серія дивитись онлайн українською

Друзі 6 сезон 4 серія дивитись онлайн українською

Епізод, у якому Джо втрачає свою медичну страховку
Рос влаштовується на тимчасову роботу в університеті професором палеонтології. На одну з перших лекцій приходять Рейчел і Моніка, з подивом виявляючи, що Росс говорить із дивним британським акцентом. Пізніше він зізнається дівчатам, що так хвилювався на першому занятті, що мимоволі почав говорити іншим голосом.

Джоуї має серйозні проблеми. У 4 серії 6 сезону серіалу Друзі він дізнається, що дія його медичної страховки закінчилася, і щоб її відновити, необхідно влаштуватися на роботу. Він просить свого агента Естель влаштувати йому парочку прослуховувань, але похід на проби ускладнює грижа, що недоречно вискочила. Єдину роль, яку хлопцеві вдається роздобути – батько, що вмирає, але і тут не обходиться без проблем. Гравець із Джоуї в парі хлопчик ніяк не може заплакати, а кожен наступний дубль приносить бідолашному нестерпні страждання.

Моніка і Рейчел сперечаються про те, кому дістануться симпатичні свічники, коли екстрасенс Фібі пророкує їй швидку смерть. Розташувавшись у квартирі Росса, Рейчел піднімає телефонну трубку, і адвокат із шлюборозлучного процесу розкриває їй правду. Збожеволіла від люті Рейчел вривається на лекцію Росса.

Друзі 6 сезон 4 серія дивитися онлайн

Author: seorevisal