Друзі 6 сезон 6 серія дивитись онлайн українською

Друзі 6 сезон 6 серія дивитись онлайн українською

Епізод про останній вечір
Час переїздів. Моніка в шоці, що Рейчел ще не запакувала всі речі, але та заявляє, що не хотіла позбавляти подругу цієї приємної роботи. Моніка намагається залучити інших, але Чендлер і Джоуї кажуть, що мають провести останній вечір разом, а Росс бреше у тому, що до нього прийде Бен. Фібі придумати відповідну відмовку не виходить. Щоб довести сестрі свою правдивість, Росс будує лякало, вбираючи його в одяг сина.

Тим часом у 6 серії 6 сезону серіалу Друзі Чендлер розуміє, що з його від’їздом Джо непросто розплатиться за квартиру. Він пропонує другові гроші, але той благородно відмовляється. Тоді Чендлер вирішує всунути шукану суму потай, пропонуючи другові зіграти в азартні ігри. На подив, йому вдається перемогти Джоуї у настільний футбол, і тоді Чендлеру доводиться вигадати власну карткову гру «стакан».

Розбираючи речі, Рейчел та Моніка починають плакати. Бажаючи підняти їм настрій, Фібі просить дівчат згадати про недоліки один одного, що очікувано закінчується гучною сваркою. Фібі відмовляється жити з Рейчел, боячись зіпсувати з нею стосунки, проте Моніка вмовляє подругу забрати сусідку, нагадуючи масу позитивних рис подруги.

Друзі 6 сезон 6 серія дивитися онлайн

Author: seorevisal