Друзі 6 сезон 8 серія дивитись онлайн українською

Друзі 6 сезон 8 серія дивитись онлайн українською

Епізод із зубами Росса
Чендлер заявляє, що через речі Джанін, їх чоловіча квартира перетворилася на дівочу. Джоуї каже сусідці, що проти таких радикальних змін, але вона переконує його подивитись нові предмети декору під іншим кутом. Фібі зазирає в офіс Рейчел, щоб зробити кілька копій, після чого заявляє подрузі, що цілувалася з самим Ральфом Лореном. Будучи невгамовною пліткаркою, Рейчел вивалює цю інформацію своїй начальниці Кім.

Трохи пізніше, у 8 серії 6 сезону серіалу Друзі Росс з’являється перед друзями з вибіленими до неможливості зубами. Він зробив це напередодні важливого побачення, проте тепер його посмішка здатна відлякати будь-кого. Моніка намагається допомогти брату підібрати одяг, з яким зуби б виглядали не так яскраво, але жоден предмет гардероба не здатний приховати цю білизну, що виїдає сітківку очей. На побаченні Рос змушений прикривати рот шматком хліба і більше слухати, ніж говорити.

Рейчел з’ясовує, що Фібі помилилася, і замість Ральфа Лорена цілувалася з копіювальником Кенні. Її спроба розповісти начальниці правду закінчується звинуваченнями в тому, що Рейчел сама небайдужа до Ральфа. Щоб викрутитися із ситуації, Рейчел заявляє Кім, що Лорен її покинув.

Author: seorevisal