Друзi дивитись онлайн 6 сезон 13 серія

Друзi дивитись онлайн 6 сезон 13 серія

Епізод із сестрою Рейчел
Джоуї занадто щедрий по відношенню до симпатичних клієнток, що не йде на користь кав’ярні. Гантер попереджає Джо, що наступний безкоштовний напій буде віднято з його зарплати, і тоді Джоуї вирішує роздавати красуням маффіни на честь дня народження, які належать іменинникам безкоштовно.

У 13 серії 6 сезону серіалу Друзі глядач вперше знайомиться з однією із сестер Рейчел – Джілл. Після конфлікту з батьком, вона заслана до Рейчел, щоб набратися розуму, оскільки батько вважає старшу дочку єдиною, ким він може пишатися. Польщена похвалою Рейчел, намагається допомогти сестрі набути самостійності, але та не витримує і витрачає гроші з батьківської кредитної картки на купу непотрібних речей. Незважаючи на те, що Фібі та Рос намагаються видати покупки за свої, Рейчел швидко їх викриває. Трохи згодом, поспілкувавшись із сестрою, Рейчел випадково переконує ту запросити Росса на побачення. Коли парочка опиняється у квартирі, старша сестра шпигує за ними через вікно.

Моніка підхоплює застуду, але не хоче це визнавати і здаватися слабкою. Вона намагається довести Чендлеру, що абсолютно здорова, спокушаючи того гнусовим голосом упереміш із кашлем і чханням.

Друзi дивитись онлайн 6 сезон 13 серія

Author: seorevisal