Друзi дивитись онлайн 6 сезон 14 серія

Друзi дивитись онлайн 6 сезон 14 серія

Епізод, у якому Чендлер не може плакати
Джо, Фібі та Моніка неймовірно здивовані новиною, що Чендлер не може плакати. Виявляється, навіть неймовірно сумний мультфільм для оленя бембі не зміг його зворушити. Джоуї каже, що Чендлер мертвий усередині, а Моніка робить кілька невдалих спроб викликати у коханого сльози.

Тим часом Рейчел просить Росса більше не зустрічатися з її сестрою. Молода людина погоджується, але Джілл приймає відмову не надто добре. Посварившись сестрою, вона заявляється до Россу додому і цілує його, але Росс перериває поцілунок. Пізніше він зізнається Рейчел у 14 серії 6 сезону серіалу Друзі, що не хотів зруйнувати шансу на їх возз’єднання дурною інтрижкою з її сестрою. На жаль, засмучена Джілл ламає улюблений проектор Росса. Побачивши зворушливу сцену між Россом і Рейчел, Чендлер починає плакати.

У Центральній кав’ярні незнайомець зупиняє Фібі. Він просить її фотограф, називаючись відданим фанатом. Дівчина думає, що це через її пісень, але пізніше з’ясовується, що Урсула знялася в порно під ім’ям сестри. Фібі намагається змусити сестру припинити користуватися її ім’ям, але та відмовляється. Однак Фібі швидко знаходить рішення, забравши всі чеки, що призначалися Урсулі за виконану роботу.

Друзi дивитись онлайн 6 сезон 14 серія

Author: seorevisal