Друзi дивитись онлайн 6 сезон 18 серія

Друзi дивитись онлайн 6 сезон 18 серія

Епізод, у якому Росс призначає побачення студентці
Рос проводить анонімне опитування серед студентів, з’ясовуючи, що більшість із них задоволені його заняттями. Деяке, навіть більше за інших. Одна із студенток нагороджує професора недвозначним компліментом, а потім запрошує на побачення. Звати чарівну дівчат Елізабет. У квартирі Фібі трапляється пожежа. Побіжний огляд виявляє можливе джерело спалаху — свічки Фібі. У покарання вона вирушає тимчасово жити у квартирі Джоуї, а Рейчел знову переїжджає до Моніки.

У 18 серії 6 сезону серіалу Друзі Росс вперше йде на побачення зі студенткою. Вони з Елізабет чудово проводять час, не помічаючи різниці у віці. Проблема виникає, коли Росс зустрічає колег по роботі. Вони кажуть молодому професору, що зустрічатися із студентами заборонено статутом та його можуть звільнити. Росс та Елізабет вирішують продовжити їхні стосунки таємно.

Тим часом пожежні інспектори з’ясовують, що пожежа почалася через випрямляч для волосся, яким користувалася Рейчел. Дівчина переїжджає до Джоуї, а Фібі зупиняється у Моніки. Втім, радіє вона недовго, адже нескінченні правила Моніки роблять її життя нестерпним. Фібі хоче знову переїхати до Джо, але Рейчел не бажає поступатися місцем.

Друзi дивитись онлайн 6 сезон 18 серія

Author: seorevisal