Друзi дивитись онлайн 6 сезон 9 серія

Друзi дивитись онлайн 6 сезон 9 серія

Епізод, у якому Росс обкурюється
На носі День Подяки, а отже традиційна вечеря не за горами. Цього разу до хлопців мають приєднатися Джек та Джудіт, яким Моніка хоче оголосити про їхні стосунки з Чендлером. Проблема в тому, що батьки дівчини не надто шанують хлопця. Виною тому давня брехня Росса. Якось він обкурився і, щоб відвести від себе підозри, звалив вину на найкращого друга.

Моніка вперше довіряє Рейчелу приготувати святковий десерт. Проте сторінки кулінарної книги склеюються, і замість традиційного англійського солодкого пуддингу дівчина готує щось із джему, м’яса, бананів та вершків. Приваблива сусідка Джоуі Джанін запрошує його і Росса провести День Подяки у компанії її подруг-танцівниць. Однак друзі не можуть так легко залишити вечерю, і тому в 9 серії 6 сезону серіалу друзі змушені давитися несмачним десертом, щоб швидше звільнитися.

Тим часом, батьки Росса та Моніки дізнаються правду про брехню сина. Не бажаючи йти на дно поодинці, він розповідає батькові, що Моніка колись пом’яла його машину. Єдиний, хто залишається у виграші від цієї ситуації, виявляється Чендлер, який з благословення Джека та Джудіт обіцяє наглядати за їхніми недбалими дітьми.
Рос зізнається Чендлер, чому батьки його не люблять. Рейчел намагається підготувати святковий десерт.

Друзi дивитись онлайн 6 сезон 9 серія

Author: seorevisal