Серіал Друзі — 10 сезон 10 серія дивитись онлайн українською

Серіал Друзі - 10 сезон 10 серія дивитись онлайн українською

Епізод, у якому Чендлера спіймали
З вікна Центральної кав’ярні Рейчел та Фібі помічають Чендлера, який розмовляє із привабливою жінкою. Запідозривши його у зраді, вони вирішують простежити за другом. Слід наводить їх у передмістя. Крім того, вони дзвонять Чендлеру, щоб запропонувати сходити разом кіно, але він бреше їм, що працює.

Трохи пізніше Рейчел і Фібі розповідають про шокуюче відкриття Россу та Джоуї. Набравшись хоробрості, в 10-й серії 10-го сезону серіалу Друзі вони повідомляють страшну новину Моніці. Втім, подруга не виглядає здивованою, а все, що її цікавить – чи сподобався дівчатам будинок. Коли Чендлер повертається, вони розповідають хлопцям, що зустрічався він із жінкою на ім’я Ненсі – ріелтором. Вирішивши завести дитину, пара серйозно замислюється над тим, щоб переїхати до передмістя.

Фібі, Джоуї, Росс і Рейчел засмучені через можливий переїзд друзів. Мимоволі вони згадують, як весело проводили час у квартирі. Наприклад, спостерігали за голим мужиком чи влаштовували змагання. Ненсі дзвонить, і Чендлер оголошує хлопцям, що хтось перебив їхню пропозицію. Щоправда, коли щаслива четвірка йде, він каже Моніці правду – будинок дістався їм. Після Чендлер і Моніка задобрюють друзів подарунками та оголошують про покупку будинку.

Друзi дивитись онлайн 10 сезон 10 серія

Author: seorevisal