Серіал Друзі — 10 сезон 12 серія дивитись онлайн українською

Серіал Друзі - 10 сезон 12 серія дивитись онлайн українською

Епізод із весіллям Фібі
Моніка зводить Фібі з розуму, будучи не лише подружкою нареченої, а й організатором весілля. Вона зовсім не прислухається до думки нареченої, приймаючи рішення, виходячи із власних уподобань. Коли на передвесільній вечері, Моніка перериває урочистий тост Фібі постійним циканням, наречена виходить із себе. В люті вона звільняє подругу, вирішивши розібратися з організацією самостійно.
Тим часом у 12 серії 10 сезону серіалу Друзі Росс та Чендлер засмучені фактом, що не беруть участі у церемонії. Коли один із друзів Майка не може приїхати, обидва виявляють бажання стати другом нареченого. Ні Майк, ні Фібі не можу приймати такого важливого рішення і доручають завдання Рейчел. Та ніяк не може вибрати, і тоді Майк вирішує взяти натомість шафером собаку.

Нью-Йорк накриває найсильніша снігова буря. У місті відключається світло, а музична група не може дістатися місця проведення церемонії. Незважаючи на жахливу погоду, Фібі та Майк все одно вирішують одружитися. Не без допомоги Моніки, вони організують дуже гарну церемонію, де священиком виступає Джо, а до вівтаря дівчину веде Чендлер. Росу доводиться нести собаку. Фібі та Майк вимовляють зворушливі клятви, і Джоуї оголошує їх чоловіком та дружиною.
Серіал Друзі — 10 сезон 12 серія дивитись онлайн українською

Друзi дивитись онлайн 10 сезон 12 серія

Author: seorevisal