Серіал Друзі — 10 сезон 14 серія дивитись онлайн українською

Серіал Друзі - 10 сезон 14 серія дивитись онлайн українською

Епізод із Принцесою Консуелою
Фібі хоче взяти прізвище Майка. Прийшовши до департаменту, вона дізнається, що можна взяти будь-яке ім’я, і ​​дівчина називається «Принцесою Консуалою Бананахемок». Майк не в захваті від її нового імені і, щоб подати дружині урок, вирішує змінити власне на «Сміттєвий бак». Фібі розуміє, чого він хилить, і обіцяє знову стати Фібі, додавши до прізвища Буфі приставку Ханніган.

Всі друзі окрім Джоуї змирилися з переїздом Моніки та Чендлера. У 14 серії 10 сезону серіалу Друзі вони вирішують показати будинок другу, щоб той схвалив їхній вибір. Усвідомити свою неправоту Джо допомагає восьмирічна дівчинка. До того ж Чендлер каже другу, що у величезному будинку у них припасована кімната спеціально для нього.

Тим часом Рейчел запрошують на співбесіду до «Гуччі». На жаль, під час ланчу з потенційним роботодавцем за сусіднім столиком обідає її нинішній бос. Дівчина веде себе безглуздо, і в результаті втрачає і нинішню роботу, і можливість влаштуватися на більш престижне місце. Завдяки щасливому випадку Рейчел перетинається зі старим знайомим Марком. Він допомагає їй потрапити на співбесіду в Луї Вітон. Робота справді дивовижна і добре оплачується. Проблема лише в тому, що Рейчел доведеться переїхати до Парижа.

Друзi дивитись онлайн 10 сезон 14 серія

Author: seorevisal