Серіал Друзі — 10 сезон 16 серія дивитись онлайн українською

Серіал Друзі - 10 сезон 16 серія дивитись онлайн українською

Епізод із прощальною вечіркою Рейчел
Поки Рейчел готується до переїзду на інший континент, Моніка та Чендлер збирають речі, щоб перебратися до передмістя. У кімнаті для гостей вони знаходять пухнасті кайданки і гадають, кому ж вони могли належати. Спочатку вони думають на Рейчел, потім на Фібі, а наприкінці з’ясовується, що непристойною дрібничкою користувалася бабуся.

Увечері у 16 ​​серії 10 сезону серіалу Друзі хлопці влаштовують для Рейчел прощальну вечірку. Дівчина вирішує поговорити з кожним із них наодинці. Джоуї мало не вистрибує з балкона після їх душевної розмови, Моніка ледве може вимовити розбірливе слово у відповідь, Чендлер і Фібі теж важко тримають себе в руках. Попрощавшись з кожним, Рейчел іде у свою кімнату, залишаючи Росса здивований, адже йому прощального слова не дісталося. Джоуї обзиває друга щасливчиком.

Ображений Росс вривається у квартиру Рейчел. Він заявляє їй, що після стількох років стосунків, що включають весілля та спільну дитину, вона могла б приділити йому хоч пару хвилин. Трохи згодом дівчина приходить до Россу додому, зізнаючись, що не попрощалася з ним тому, що він означає для неї занадто багато і думка про розлучення з Россом змушує її сумніватися у прийнятому рішенні. Росс та Рейчел цілуються. У квартиру Моніки та Чендлера приїжджає Еріка. Дівчина скаржиться на біль у животі. Виявляється, у Еріки почалися сутички.

Друзi дивитись онлайн 10 сезон 16 серія

Author: seorevisal