Серіал Друзі — 10 сезон 17-18 серія дивитись онлайн українською

Серіал Друзі - 10 сезон 17-18 серія дивитись онлайн українською

Фінальний епізод
Частина 1

Моніка та Чендлер готові до народження їхньої майбутньої дитини. Обидва щасливі батьки спостерігають як їх малюк, хлопчик, з’являється на світ. Як тільки лікар перерізає пуповину, Еріка розслабляється, задоволена тим, що дитина народилася здоровою. Проте лікар нагадує їй, що на підході друге немовля. Присутні у шоці. Еріка смутно нагадує, що гінеколог згадував про подвійне серцебиття, але вона й подумати не могла, що йдеться про двійню. Чендлер сумнівається, що їм під силу виростити двох дітей, але Моніка переконує його у протилежному. На світ з’являється дівчинка. Її хлопці називають Ерікою на честь біологічної матері, а хлопчика Джеком.

Тим часом у 17 серії 10 сезону серіалу Друзі Рейчел та Росс прокидаються в одному ліжку. І якщо він сподівається на більше, то дівчина впевнена, що їхня близькість була ідеальним способом попрощатися. У квартирі Моніки та Чендлера всі зустрічають щасливих батьків. Рейчел лише мигцем вдається поглянути на малюків, їй уже настав час бігти в аеропорт. Рос неймовірно засмучений. Джоуї намагається заспокоїти друга, кажучи, що тепер він нарешті зможе про неї забути, але з’ясовується, що Росс нічого не хоче і нікого забувати. Натомість він вирушає в аеропорт, щоб наздогнати Рейчел і освідчитися їй у коханні.

Частина 2

Рос мчить з Фібі на її таксі, щоб наздогнати Рейчел в аеропорту. На жаль, вони плутають місце вильоту та приїжджають до аеропорту імені Дж. Кеннеді замість Ла Гуардії. Щоб затримати рейс, Фібі дзвонить подрузі та каже, що відчуває несправність у лівому фюзеляжі її літака. Рейчел згадує про зауваження подруги сусідові по кріслі, через що останній піднімає паніку.

Тим часом, у 18 серії 10 сезону серіалу Друзі Джо приготував Чендлеру особливий подарунок – маленьку качечку та курча. По нещасливому випадку, птахи застряють у настільному футболі, і друзям нічого іншого не залишається, як дозволити Моніці розламати стіл. Пташки врятовані, і Чендлер пропонує Джоуї залишити їх собі.

Фібі та Росс наздоганяють Рейчел. Рос освідчується їй у коханні і просить залишитися, але дівчина все ж таки сідає на літак. Розчавлений Рос повертається додому. Там він прослуховує повідомлення на автовідповідачі, де Рейчел освідчується йому в коханні. Він чує, як вона намагається вибратися з літака, але стюардеса перегороджує дівчині шлях. На самому актуальному моменті плівка обривається. Коли Росс обертається, Рейчел стоїть на порозі. Вона освідчується йому в коханні, і пара вирішує почати все наново, забувши старі образи.

Друзi дивитись онлайн 10 сезон 17-18 серія

Author: seorevisal