Серіал Друзі — 10 сезон 3 серія дивитись онлайн українською

Серіал Друзі - 10 сезон 3 серія дивитись онлайн українською

Епізод із засмагою Росса
Рос помічає чудову засмагу сестри і вирішує відправитися в той же салон. Проблема в тому, що хлопець не слідує інструкціям майстра і в результаті отримує подвійну дозу спрею на обличчя, і жодної – на спину. Прагнучи виправити помилку, він знову заходить у кабінку, але в результаті отримує ще одну дозу на передній бік.

До міста приїжджає давня сусідка Фібі та Моніки – Аманда. Жінка вона дуже егоцентрична та неприємна. Фібі пропонує викреслити її із життя, припинивши відповідати на дзвінки. Однак пізніше Моніка дізнається, що в 92-му році Фібі хотіла зробити з нею теж саме. Подруга ображається, але Фібі вдається повернути її прихильність, заявивши, що Моніка була такою чіпкою, що ніхто б не зміг викреслити її з життя. І Фібі дуже рада, що в неї не вийшло.

Рейчел та Джоуї йдуть на перше офіційне побачення у 3 серії 10 сезону серіалу Друзі. Все йде добре, поки справа не доходить до інтиму. Джоуї чомусь не може зняти з Рейчел білизну, а вона чомусь б’є її. Вони питають поради Моніки з Чендлером, не ті згадують, що між ними не було ніяковості і все сталося само собою. Після кількох невдалих спроб зблизитися, Джо та Рейчел вирішують залишитися друзями.

Друзi дивитись онлайн 10 сезон 3 серія

Author: seorevisal