Серіал Друзі — 10 сезон 5 серія дивитись онлайн українською

Серіал Друзі - 10 сезон 5 серія дивитись онлайн українською

Епізод, в якому сестра Рейчел няньчиться
Моніка та Чендлер дозволяють Джоуї написати рекомендаційний лист до департаменту усиновлення. Спочатку він користується тезаурусом, отримуючи несусвітну ахінею, але потім слідує раді Чендлера і пише від серця. У комісії з усиновлення вирішують, що автор листа – дитина, і вважає це дуже оригінальним.

Тим часом у 5 серії 10 сезону серіалу Друзі знову з’являється сестра Рейчел – Емі. Вона заявляє, що збирається вийти заміж за якогось хлопця лише тому, що в нього шалена квартира. Рейчел відмовляє сестру від необачного вчинку, дозволяючи залишитися пожити в них з Джоуї квартирі, через що останній не в захваті. Коли з’ясовується, що ніхто з друзів не може посидіти з Еммою, Рейчел залишає дитину сестрі. На жаль, та проколює дівчинці у вуха, чим жахає Росса і дуже злить Рейчел. Дівчата сваряться і дійдуть згоди лише тоді, коли починають обговорювати їх третю сестру Джилл.

Майк хоче запропонувати Фібі на хокейному матчі. Фібі знаходить такий спосіб жахливим, про що говорить коханому. Той поспішно відмовляється від плану, проте тепер Фібі переживає, що він не набереться хоробрості попросити її руки знову. За порадою Моніки Фібі вирішує зробити пропозицію сама.

Друзi дивитись онлайн 10 сезон 5 серія

Author: seorevisal