Серіал Друзі — 10 сезон 8 серія дивитись онлайн українською

Серіал Друзі - 10 сезон 8 серія дивитись онлайн українською

Епізод із запізнілим днем ​​подяки
Моніка та Чендлер зізнаються хлопцям, що не хочуть влаштовувати урочисту вечерю на День Подяки. Діти підозрюють, що ініціатива походить від Моніки, і Фібі вдається обманом змусити подругу передумати.

У день свята Росс та Джоуї звуть Чендлера на хокей. Він відмовляється, вважаючи, що не встигне на початок вечері, але хлопці все одно йдуть. У той же час Рейчел, на настійну вимогу Фібі, відводить Емму на дитячий конкурс краси. Дівчинка перемагає, виграючи тисячу доларів. Моніка готує дивовижну вечерю, доручаючи Чендлер лише найпростіший брусничний соус. Обидва вони пригнічені тим, що ніхто з друзів не встигає вчасно. Ображені чоловік із дружиною закривають у 8 серії 10 сезону серіалу Друзі квартиру на ланцюжок.

Запізнілі зустрічаються у коридорі. Вони вирішують збрехати, чому затрималися, але величезна рукавичка Джоуї з гри видає їх із тельбухами. Хлопці намагаються вибачитися, але Моніка непохитна. Четверо пролазять у крихітну щілину між косяком та дверима. Джоуї застряє. Намагаючись його звільнити, компашка зриває двері з петель, а сам хлопець збиває стіл зі святковою їжею. Проте Моніку цю не хвилює. Вона оголошує Чендлер, що вагітна жінка з Огайо вирішила віддати їм дитину.

Друзi дивитись онлайн 10 сезон 8 серія

Author: seorevisal