Серіал Друзі — 10 сезон 9 серія дивитись онлайн українською

Епізод із сурогатною матір’ю
Моніка і Чендлер неймовірно схвильовані майбутньою зустріччю з потенційною сурогатною матір’ю. Нею виявляється симпатична дівчина на ім’я Еріка. Проблема лише в тому, що у компанії з усиновлення переплутали файли, і нова знайома вважає, що Моніка – священик, а Чендлер – лікар. Спочатку хлопці не хочуть говорити правди, але Чендлер запевняє Моніка відкритися. Розчарована Еріка має намір їм відмовити, але Чендлер вдається переконати її віддати дитину їм.

Тим часом у 9 серії 10 сезону серіалу Друзі Джоуї переконує Фібі влаштувати йому побаченням із подругою дівчини Сарою. Фібі ж налаштована скептично, вважаючи, що друг не здатний на серйозні стосунки. Рейчел переконує Фібі дати Джоуї шанс, але наступного дня він відмовляється передзвонювати. Справа в тому, що Сара порушила найважливіше правило Джоуї — взяла їжу з його тарілки. Фібі вмовляє Джоуї дати подрузі ще один шанс, замовивши додаткову порцію картоплі. Закінчується епопея тим, що хлопець сам краде їжу з тарілки Сари.

Рос не знає, що надіти на важливе побачення і просить поради у Рейчел. Разом вони йде магазинами, і Рос помилково прихоплює один із пакетів подруги. На побачення він приходить точно в такій же кофті, як його супутниця.

Друзi дивитись онлайн 10 сезон 9 серія

Author: seorevisal