Серіал Друзі — 6 сезон 25 серія дивитись онлайн українською

Серіал Друзі - 6 сезон 25 серія дивитись онлайн українською

Епізод із пропозицією, частина 2
Річард просить Моніку дати ще один шанс. Він нарешті готовий одружитися з нею і хоче завести дітей. Дівчина ошелешена його появою, і каже, що Річард запізнився і тепер вона з Чендлер. Чоловік іде, питаючи насамкінець, чи готовий її нинішній коханий запропонувати все те саме, що й він.

Чендлер тим часом дотримується плану, змушуючи Моніку думати, що ніколи не одружиться. Тим часом у 25 серії 6 сезону серіалу Друзі Фібі та Рейчел міркують, наскільки сильно вони щасливі за Моніку та Чендлера, і як їм заздрять. Дівчата вирішують домовитися з Джоуї та Россом про можливий шлюб, якщо жоден з них не знайде до сорока років свою половинку.

Коли Чендлер дізнається, що Річард зробив Моніці пропозицію, він вирішує припинити свої дурні ігри і поговорити з дівчиною на чистоту. Він приходить у квартиру Річарда, шукаючи дівчину, але її там нема. Чендлер звинувачує Річарда в тому, що той уже прогав свій шанс, а він, Чендлер, не збирається здаватися так легко. Тоді Річард радить якнайшвидше знайти Моніку.

Коли Чендлер повертається додому, Моніка чекає його в квартирі, прикрашеній свічками, що горять. Не чекаючи пропозиції коханого, вона сама просить його руки. Зрозуміло, Чендлер погоджується.

Друзi дивитись онлайн 6 сезон 25 серія

Author: seorevisal