Серіал Друзі — 7 сезон 13 серія дивитись онлайн українською

Серіал Друзі - 7 сезон 13 серія дивитись онлайн українською

Епізод, у якому Розіта вмирає
Рейчел хоче зрушити крісло Джоуї «Розіту», щоб теж дивитися телевізор. Джо відповідає, що рухати меблі не варто, але вони не слухають його. В результаті дівчина ламає крісло. Джоуї у відчаї. Він приставляє зламану спинку назад, сподіваючись, що крісло зростеться, а сам йде з Рейчел до магазину доглядати нове. У їх відсутність у квартиру заходить Чендлер, сідає на крісло і з жахом схоплюється, думаючи, що зламав спинку. Тоді він замінює зламане крісло на своє ціле. Коли Джоуї повертається, він думає, що Розіта зцілилася. Рейчел вирішує залишити собі нове крісло.

Тим часом, у 13 серії 7 сезону серіалу Друзі Моніка та Росс приїжджають у гості до батьків. Вони розбирають коробки із дитячими речами. На жаль, гараж цього року затопило, і батько хлопців заклав пролом у стіні коробками Моніки. Дівчина у відчаї, бо вважає, що батьки люблять Росса більше, ніж її. Щоб виправити свою помилку, Джек дарує дочці Порше. Рос згоряє від заздрощів.
Фібі пробує свої сили, працюючи у телефонному маркетингу. Першою ж людиною, якій вона дзвонить, стає Ерл — менеджер середньої руки, що задумав покінчити життя самогубством. Фібі намагається його відмовити.

Друзi дивитись онлайн 7 сезон 13 серія

Author: seorevisal