Серіал Друзі — 7 сезон 14 серія дивитись онлайн українською

Серіал Друзі - 7 сезон 14 серія дивитись онлайн українською

Епізод, у якому всім виповнюється 30
Це тридцятий День Народження Рейчел. Друзі зібралися на святковий сніданок, проте дівчина не хоче покидати свою кімнату. Тільки згадка про подарунки змушує Рейчел приєднатися до решти. Більшість хлопців купили презенти відповідно до її списку, проте бойфренд Тег виділився, піднісши скутер. Рос м’яко радить йому завжди звірятися зі списком.

Поки Рейчел журиться на тему старіння, в 14 серії 7 сезону серіалу Друзі інші хлопці згадують свої тридцяті Дні Народження. Джоуї плакав як немовля, питаючи у Бога, за що він так робить. Аналогічно він повівся і на святі Чендлера. Моніка була така розчарована третім десятком, що напилася і з’явилася в такому вигляді на сюрприз-вечірку. Там вона з усіх сил намагалася зобразити тверезість перед батьками, але нічого не вийшло. Фібі на своє тридцятиріччя виявила, що насправді їй тридцять один. Ну а Росс купив червоний кабріолет, який відразу замкнули на парковці.

Рейчел складає план зустрічі майбутнього чоловіка та народження дітей. Згідно з ним, уже зараз вона має зустрічатися з чоловіком, з яким хоче збудувати серйозні стосунки. Очевидно, Тег на цю роль не підходить, і тому вони розлучаються.

Друзi дивитись онлайн 7 сезон 14 серія

Author: seorevisal