Серіал Друзі — 7 сезон 15 серія дивитись онлайн українською

Серіал Друзі - 7 сезон 15 серія дивитись онлайн українською

Епізод з новим мозком Джо
Джоуі знайомиться на знімальному майданчику з головною зіркою «Днів нашого життя» Сесілією Монро. Незважаючи на те, що її персонаж неймовірно популярний, характер у жінки поганий і працювати з нею непросто. Сценаристи вирішують вивести героїню Сесілії з серіалу, що несе хороші новини Джо: його персонаж вийде з коми, та ще й обзаведеться «новим» мозком. Джоуї вирішує запитати у Сесілії поради, як краще відіграти її героїню в чоловічому тілі, але з’ясовується, що жінці ще не повідомили про звільнення. Зрештою вона все ж таки допомагає Джо з роллю, і між ними навіть виникає щось більше.

У 15 серії 7 сезону серіалу Друзі Росс оголошує Моніці та Чендлеру, що готує на їхнє весілля особливий виступ. Пізніше пара з’ясовує, що він вирішив зіграти на волинці ірландський гімн. Виходить у Росса огидно, і закохані категорично забороняють йому виступати.

Рейчел та Фібі знаходять стільниковий телефон, забутий у кафе симпатичним хлопцем. Кожна дівчина хоче повернути його, щоб зав’язати з господарем стосунки. Рейчел виграє мобільник, але Фібі краде його. Пізніше, у квартирі Фібі, вони продовжують сперечатися, доки не приходить господар телефону. Їм виявляється зовсім інший чоловік, і Рейчел поступається його подрузі

Друзi дивитись онлайн 7 сезон 15 серія

Author: seorevisal