Серіал Друзі — 7 сезон 18 серія дивитись онлайн українською

Серіал Друзі - 7 сезон 18 серія дивитись онлайн українською

Епізод із нагородою Джо
Джоуї дуже схвильований перед прослуховуванням на роль італійського католика іммігранта. Проблеми лише тому, що у фільмі присутні оголені сцени, а виконавець ролі може бути необрізаним. Заручившись підтримкою Монікою, він намагається надати своїм інтимним органам первозданного вигляду. На жаль, на пробах муляж відклеюється.

Тим часом у 19 серії 7 сезону серіалу Друзі приїжджає кузина Росса та Моніки. Спочатку вона зупиняється в квартирі майбутніх молодят, але Чендлер занадто довго вирячився на симпатичну дівчину. Тоді вона переїжджає до Росса. На жаль, у брата виникають такі самі непристойні думки, як у Чендлера. За переглядом вечірнього кіно, він надто багато уявляє у своїй голові і навіть намагається поцілувати дівчину. Та переїжджає до Фібі.

Рейчел і Фібі з жахом розуміють, що не спланували дівич-вечір Моніки. Нашвидкуруч вони запрошують якихось знайомих у квартиру Фібі, в останній момент розуміючи, що забули покликати саму винуватку урочистості. Коли ж вона нарешті приходить, виявляється, що на святі нікого немає. Моніка каже Фібі та Рейчел, що буде рада провести час тільки з ними, і якраз у цей момент решта гостей виходить зі своїх укриттів.

Друзi дивитись онлайн 7 сезон 18 серія

Author: seorevisal