Серіал Друзі — 7 сезон 20 серія дивитись онлайн українською

Серіал Друзі - 7 сезон 20 серія дивитись онлайн українською

Епізод з Великим Поцілунком Рейчел
У центральній кав’ярні Рейчел зустрічає свою сестру по університетській громаді Меліссу. Вони домовляються повечеряти разом. Коли знайома йде, Рейчел нагадує, що саме з нею вони колись по-справжньому цілувалися. Джоуї в захваті, а Фібі не вірить, що Рейчел здатна на такі шалені вчинки. Бажаючи довести подрузі правдивість розказаного, Рейчел кличе її з ними на вечерю.
Моніка закінчує схему розміщення весільного залу. Джоуї цікавиться, де сидітимуть його батьки, на що дівчина відповідає, що ніде. Вони не запрошені. Джо зізнається, що сказав їм протилежне, змушуючи Моніку дзвонити його мамі і брехати про загублені на пошті запрошення.

У 20 серії 7 сезону серіалу Друзі Рейчел допомагає Чендлеру та Россу підібрати смокінги на весілля. Виявляється, на складі Ральфа Лорена зберігаються моделі, які якось одягали знаменитості. Чендлер вибирає костюм, що належав Пірсу Броснану, коли виконував роль Джеймса Бонда. Щоправда трохи пізніше оголошується Росс із наміром піти на весілля у костюмі, який одного разу носив Вел Кілмер – Бетмен. Чендлер хоче бути єдиним, хто одягне особливий смокінг, і між хлопцями спалахує сварка.

Друзi дивитись онлайн 7 сезон 20 серія

Author: seorevisal