Серіал Друзі — 7 сезон 4 серія дивитись онлайн українською

Серіал Друзі - 7 сезон 4 серія дивитись онлайн українською

Епізод з помічником Рейчел
Вся компашка зібралася в квартирі Моніки та Чендлера, щоб переглянути новий епізод серіалу Джо. Сам актор у захваті від шоу, проте хлопці іншої думки. Втім, жодному з них не вистачає хоробрості сказати правду. Пізніше у кафе, Рейчел та Джоуї одночасно вриваються з приголомшливими новинами. Рейчел підвищили, тепер у неї буде особистий кабінет та асистент, а Джоуї отримав дзвінок із «Днів нашого життя» з пропозицією зіграти злого близнюка Дрейка Реморе – Страйкера.

На співбесіду до Рейчел приходить компетентна та досвідчена жінка на ім’я Хільда. Дівчина всерйоз розглядає можливість її найняти, поки що на горизонті не виникає ще один кандидат – молодий та недосвідчений, але надзвичайно привабливий хлопець Тег. Не в змозі встояти перед його посмішкою, у 4 серії 7 сезону серіалу Друзі, Рейчел приймає Тега на роботу. Хлопці не підтримують її рішення, хоч і визнають, що хлопець неймовірно гарний.
Джоуї приходить до Террі – директора з кастингу у «Днях нашого життя». Той заявляє Джо, що має пройти прослуховування, що ображає хлопця. Через нове шоу, Джоуї вважає нижче за свою гідність проходити проби. Але коли «Mac and C.H.E.E.S.E.» закривають, він змушений благати Террі дати йому ще один шанс. На щастя Джоуї, його знову беруть на роль Дрейка Реморе. Проблема лише у тому, що його герой у комі.
Серіал Друзі — 7 сезон 4 серія дивитись онлайн українською

Друзi дивитись онлайн 7 сезон 4 серія

Author: seorevisal