Серіал Друзі — 7 сезон 5 серія дивитись онлайн українською

Серіал Друзі - 7 сезон 5 серія дивитись онлайн українською

Епізод з фотографією для заручин
Мама Моніки домовляється з однією з нью-йоркських газет розмістити в ній оголошення про заручини. Для цього Моніці та Чендлеру потрібно вибрати одну пристойну фотографію. Загвоздка лише в тому, що на всіх фото у хлопця дуже дивний вираз обличчя, і парочка вирішує піти на фотосесію. Проте навіть професійний фотограф не в змозі змусити Чендлера посміхнутися по-людськи. У статтю для газети Моніка надсилає фото з нею та Джоуї.

Фібі починає зустрічатися з хлопцем на ім’я Кайл, якого хлопці називають «Пою та писаю». Все в них йде непогано, за винятком непростих стосунків хлопця з його колишньою дружиною Вітні. Щоб якось вирішити цю проблему в 5 серії 7 сезону серіалу Друзі, Фібі просить Росса запросити Вітні на побачення. Хлопець погоджується, але його стосунки починають впливати на їхню дружбу з Фібі. Мимоволі хлопці починають сваритися, наводячи аргументи на захист своїх нових пасій.

Рейчел по вуха закохалася у свого нового помічника і дійшла до того, що нюхає його одяг і ревнує до колеги Меліссе. Дізнавшись, що у Тега немає у місті знайомих, вона просить Джоуї сходити з ним на баскетбол. На розчарування Рейчел, після гри хлопці йдуть у бар, де Джоуї вчить Тега підкочувати до дівчат.

Друзi дивитись онлайн 7 сезон 5 серія

Author: seorevisal