Серіал Друзі — 7 сезон 9 серія дивитись онлайн українською

Серіал Друзі - 7 сезон 9 серія дивитись онлайн українською

Епізод з усіма цукерками
Моніка вирішує зробити приємне сусідам, готуючи цукерки. Вона вивішує на дверях кошик, де кожен може пригоститися ласощами. Очікується, що частування розбирають дуже швидко, і дівчина змушена готувати нову порцію. Незабаром вона підключає на роботу інших. Рейчел і Тег тепер зустрічаються, але намагаються сховати їхні стосунки на роботі. Дівчина отримує завдання від начальства підготувати професійну характеристику помічника. Вона пише дві: правильну та жартівливу з недоречними коментарями та малюнками. Тег, не читаючи, відправляє начальству другу, через що обидва опиняються у незручній ситуації.

Тим часом у 9 серії 7 сезону серіалу Друзі Росс дізнається, що Фібі ніколи не було велосипеда. Натомість, вітчим катав її подвір’ям у картонній коробці. Вирішивши виправити несправедливість, Росс дарує Фібі чудовий велосипед. Трохи згодом з’ясовується, що дівчина не вміє кататися. Рос вирішує допомогти їй навчитися.

Ситуація із сусідами виходить з-під контролю. Десятки людей збираються біля дверей квартири Моніки та Чендлера, вимагаючи цукерок. Моніка не може готувати швидше, і тоді Чендлер проганяє халявщиків, які навіть імені його нареченої згадати не можуть.

Друзi дивитись онлайн 7 сезон 9 серія

Author: seorevisal