Серіал Друзі — 8 сезон 11 серія дивитись онлайн українською

Друзi дивитись онлайн 8 сезон 11 серія

Епізод із серйозним кроком для Росса
Росс і Мона знаходять дуже симпатичну спільну фотографію. Дівчина вважає, що знімок стане чудовим тлом для різдвяної листівки, але Росс не впевнений, що вони вже готові до такого серйозного кроку. Він намагається м’яко натякнути про цю дівчину, але їхня розмова спричиняє інше питання: якщо вони не в таких серйозних стосунках, то в яких? Замість того, щоб порозумітися з Моною, він вирішує щось зробити. Подруги пропонують зізнатися у коханні або подарувати ключі від квартири. У результаті Рос все-таки дає Моне ключі, але потім у паніці змінює замки.

Бос Чендлера Даг розлучається і в 11 серії 8 сезону серіалу Друзі запрошує Бінгов на вечерю. Моніка нагадує його жахливу поведінку на передвесільній вечері та відмовляється йти. Чендлер доводиться збрехати босу про проблеми у шлюбі, щоб пояснити її відсутність. Вечір у компанії Дага відкривають йому очі на те, яким жахливим і нещасним було б його життя без Моніки.

Гормони Рейчел бунтують. Вона відчуває тяжіння практично кожного хлопця, якого зустрічає. Фібі вирішує допомогти подрузі та приводить до неї свого друга «для цієї справи». Той також виявляється ще й незайманим. Рейчел цурається щедрої пропозиції.

Друзi дивитись онлайн 8 сезон 11 серія

Author: seorevisal