Серіал Друзі — 8 сезон 12 серія дивитись онлайн українською

Серіал Друзі - 8 сезон 12 серія дивитись онлайн українською

Епізод, в якому Джо йде на побачення з Рейчел
Фібі вручає Моніці та Чендлер запізнілий весільний подарунок – ігровий автомат «Міс Пакман». Чендлер проводить цілий день за грою і набирає найвищий бал, підписуючи результати непристойним словом. Проблема в тому, що в гості до хлопців має прийти Бен, а отже, лайка необхідно стерти. Вимкнення автомата з мережі результати не скидає, і вони вирішують спробувати перебити окуляри Чендлера.

Тим часом у 12 серії 8 сезону серіалу Друзі Джоуї чекає на відповідальне побачення. Він просить поради у Рейчел, куди краще зводити дівчину, і подруга підкидає йому кілька варіантів. При цьому Рейчел журиться, що через вагітність, їй ще не скоро доведеться зустрічатися з хлопцями. Джо запрошує її сходити кудись із ним. Разом друзі йдуть у ресторан, де чудово проводять час. У той час, як на довгоочікуваному побаченні після Джоуї тільки й думає, що про Рейчел. Джо починає розуміти, що відчуває стосовно Рейчел щось більше.

Рос у захваті, що йому доручили викладати у просунутому класі з палеонтології. Проблема в тому, що будівля, в якій проходять заняття, знаходиться на іншому кінці міста, і вона ніяк не може встигнути на початок.

Друзi дивитись онлайн 8 сезон 12 серія

Author: seorevisal