Серіал Друзі — 8 сезон 15 серія дивитись онлайн українською

Серіал Друзі - 8 сезон 15 серія дивитись онлайн українською

Епізод з відео про пологи
Джо все ще страждає від його недоречних почуттів до Рейчел, і Фібі, бажаючи підняти другові настрій, приводить до нього на якийсь час собаку. Однак депресія Джоуї незабаром перекидається на життєрадісну тварину, і хлопець розуміє, що настав час відкрити свої почуття. Але перед цим Джо вирішує поговорити із Россом.

Наближається День Святого Валентина. До 15 серії 8 сезону серіалу Друзі Росс все ще не розповів Моніці про те, що Рейчел тепер живе з ним. Він хоче влаштувати дівчині приголомшливий романтичний вечір, щоб оголосити неприємну новину у відповідний момент. Плани порушує сама Мона, прийшовши до квартири раніше обумовленого часу. Дізнавшись, що Росс не розповів їй про переїзд, Мона з ним розлучається.

Тим часом Чендлер та Моніка теж готуються відсвяткувати день закоханих. Повернувшись додому, Чендлер знаходить касету з підписом «Кенді та Кукі». Думаючи, що Моніка подарувала йому порно, вирішує подивитися фільм без неї. На жаль для хлопця, на касеті опиняється відео про пологи, яке Фібі принесла для Рейчел. Запис його настільки шокує, що романтичний настрій випаровується. Пізніше Моніка і Рейчел також дивляться касету і жахаються. Джоуї розповідає Россу, що закоханий у Рейчел.

Друзi дивитись онлайн 8 сезон 15 серія

Author: seorevisal