Серіал Друзі — 8 сезон 18 серія дивитись онлайн українською

Серіал Друзі - 8 сезон 18 серія дивитись онлайн українською

Епізод проходить у Массапіку
Батьки Росса та Моніки святкують тридцять п’яту річницю весілля. Як правило, Рос вимовляє урочистий тост, змушуючи присутніх плакати, але цього разу Моніка вирішує взяти слово. Вона пише страшенно зворушливу і плаксиву промову, де навіть нагадує покійну бабусю і собаку, але все одно не в змозі переплюнути брата.

Фібі знайомить хлопців у 18 серії 8 сезону серіалу Друзі зі своїм бойфрендом Паркером. Він здається дуже приємною і життєрадісною людиною, проте ця його життєрадісність б’є через край, змушуючи друзів почуватися ніяково. Фібі мимоволі підслуховує хлопців, коли вони обговорюють Паркера і ображається на них. Втім, трохи згодом дівчина і сама розуміє, чому друзі його не злюбили. Навіть добра і відкрита Фібі не здатна винести надмірну енергійність та життєлюбність Паркера.

На вечірці Рейчел та Рос з’ясовують, що батьки хлопця збрехали присутнім про їхнє весілля. Отримавши в подарунок чек на значну суму, хлопці і самі починають вірити у власні вигадки. Несподівано Росс розповідає дуже зворушливу історію, як зробив Рейчел пропозицію. Дівчина здивована, що він зміг так швидко вигадати таку дивовижну розповідь. Рос зізнається, що планував зробити пропозицію, коли вони зустрічалися.

Друзi дивитись онлайн 8 сезон 18 серія

Author: seorevisal