Серіал Друзі — 8 сезон 20 серія дивитись онлайн українською

Серіал Друзі - 8 сезон 20 серія дивитись онлайн українською

Епізод із дитячою вечіркою
Моніка та Фібі готують для Рейчел вечірку з нагоди народження дитини. Проблема лише у тому, що дівчата забули запросити маму винуватці урочистостей. Тоді Моніка дзвонить місіс Грін, заявляючи, що вечірка – спонтанна, і жодних запрошень не було. На це мама Рейчел відповідає, що вона в курсі їхнього заходу, бо її дві інші дочки отримали «спонтанні» запрошення місяць тому. Моніка готова провалитися крізь землю.

Джоуї запропонували стати ведучим нової телевізійної гри під назвою «одурений». Проблема в тому, що правила в ній надто складні та незрозумілі. Тоді у 20 серії 8 сезону серіалу Друзі він просить Чендлера та Росса допомогти йому потренуватися перед прослуховуванням. Незважаючи на абсурдні ігрові правила, хлопці не на жарт захоплюються. На останньому питанні Россу вдається вирватися вперед та перемогти.

Рейчел почувається ніяково в присутності матері. Вона розуміє, що багато чого ще не знає і навіть погоджується на пропозицію місіс Грін пожити у них із Россом якийсь час. Перспектива жити під одним дахом із мамою Рейчел Росса не надихає. Він переконує небажану гостю, що з усім упорається, бо має вже одну дитину. Також Росс допомагає Рейчел повірити в себе, говорячи, що вона буде чудовою матір’ю.

Друзi дивитись онлайн 8 сезон 20 серія

Author: seorevisal