Серіал Друзі — 8 сезон 21 серія дивитись онлайн українською

Серіал Друзі - 8 сезон 21 серія дивитись онлайн українською

Епізод із курсами кулінарії
Моніка засмучена, бо один із критиків залишив поганий відгук про її ресторан. Вона вирішує вистежити його та змусити змінити думку. Знаходить дівчина критика в кулінарній школі, де готує тій дивовижній страві, але вона все одно йому не подобається. Коли критик йде, з’являється інший викладач із класом для початківців. Моніка та Джоуї вирішують залишитися на урок. Очікувано Моніка готує краще за інших, але, коли Джо перевершує її у випіканні печива, дівчина психує.

Рейчел розуміє, що їй скоро народжувати, але вони з Россом ще не закупили всіх потрібних дитині речей. У 21 серії 8 сезону серіалу Друзі майбутні батьки вирушають до дитячого магазину, де скуповують добру половину представлених товарів. З Россом відверто фліртує продавщиця, що дуже не подобається Рейчел. Вдома вона зізнається йому, що не хоче поки що бачити Росса з іншими жінками. Той погоджується ні з ким не зустрічатись.

Чендлер має співбесіду на новій роботі. Проблема в тому, що він не вміє стримуватись і завжди недоречно жартує, залишаючи про себе не перше перше враження. Фібі допомагає Чендлеру тренуватися, але він все одно відпускає незручний жарт наприкінці розмови з рекрутером.

Друзi дивитись онлайн 8 сезон 21 серія

Author: seorevisal