Серіал Друзі — 8 сезон 4 серія дивитись онлайн українською

Серіал Друзі - 8 сезон 4 серія дивитись онлайн українською

Епізод із відеозаписом
Хлопці згоряють від нетерпіння, бажаючи почути історію про те, як Росс та Рейчел провели разом ніч. Коротка розповідь парочки закінчується суперечкою у тому, хто до кого чіплявся. Рос намагається переконати друзів, що саме Рейчел зробила перший крок, але ніхто не вірить. Тоді він заявляється, що може довести свою правоту відеокасетою. Рейчел же в шоці через те, що він зняв їх на відео.

Пізніше Росс пояснює друзям, що зйомка інтиму відбулася випадково. Тоді він дуже довгий час не займався сексом і вирішив запитати у Джоуї, як залучити жінку. Той розповів йому привабливу історію, яка фатально діє на представниць прекрасної статі. Однак коли Росс спробував її розповісти на побаченні, нічого не вийшло. Тоді Джоуї і запропонував другу зняти себе на відео, щоб потренуватися. Коли Рейчел повернулася додому, камера ще працювала і зняла їхнє заняття любов’ю.

Суперечка про те, хто був ініціатором сексу, триває, і в 4 серії 8 сезону серіалу Друзі хлопці вирішують подивитися касету. На подив інших, Рейчел виявляється той, хто починає розповідати Россу захоплюючу історію Джоуї. Вражена дівчина йде. Пізніше вони з Россом миряться і вирішують подивитися плівку остаточно. На жаль, з боку їхня чарівна ніч виглядає моторошно, і вони поспішно вимикають відеомагнітофон.

Друзi дивитись онлайн 8 сезон 4 серія

Author: seorevisal