Серіал Друзі — 8 сезон 6 серія дивитись онлайн українською

Серіал Друзі - 8 сезон 6 серія дивитись онлайн українською

Епізод з вечіркою на Хелловін
Моніка та Чендлер влаштовують костюмовану вечірку на Хелловін. На розчарування Чендлера, Моніка бере йому в прокат костюм рожевого кролика. Втішає його лише парафія Росса, яка вбралася незрозумілим створенням «Спудником». Джоуї вбирається Чендлером, Моніка — Жінкою-кішкою, а Рейчел зовсім приходить без костюма. Вона вирішує надіти красиву сукню, тому що незабаром вже не зможе собі її дозволити. Рейчел викликається роздавати цукерки дітям, що приходять, але ті швидко закінчуються, і дівчина переходить на гроші.

Фібі запрошує на вечірку свою сестру-близнюка Урсулу, яка готується вийти заміж. На святі у 6 серії 8 сезону серіалу Друзі, її наречений Ерік випадково плутає їх із Фібі. Поспілкувавшись із чоловіком, Фібі не тільки переймається до нього щирою симпатією, а й дізнається, що Урсула збрехала про свою роботу та багато іншого. Не бажаючи, щоб хороша людина потрапила в підступні сітки сестри, Фібі розповідає йому правду.

Друзі сперечаються про те, хто сильніший: Росс чи Чендлер. Вирішити це питання вони хочуть змаганням з армрестлінгу. Россу дуже хочеться вразити Мону, тому він просить Чендлер піддатися. Друг поступається, але тепер решта вважають його слабаком.

Друзi дивитись онлайн 8 сезон 6 серія

Author: seorevisal