Серіал Друзі — 8 сезон 7 серія дивитись онлайн українською

Серіал Друзі - 8 сезон 7 серія дивитись онлайн українською

Епізод із плямою
Чендлер наймає покоївку Бренду для прибирання їхньої квартири. Схиблена на чистоті Моніка не в захваті від цієї ідеї, але вирішує дати дівчині шанс. Незабаром вона починає підозрювати, що Бренда вкрала у неї речі: рожевий бюстгальтер та джинси. Моніка нагадує, що ззаду на джинсах була пляма, що не відпралася, і доручає Чендлеру придивитися до штанів. У коридорі Моніка перетинається з Рейчел, яка помічає на подрузі ліфчик, який та вважала вкраденим, а також зізнається, що забрала джинси.

Рейчел вирішує з’їхати від Джоуї, тому що побоюється, що дитина йому докучатиме. У 7 серії 8 сезону серіалу Друзі Росс каже, що в його будинку померла літня дама, і було б дуже зручно, щоб вони з Рейчел жили в одному будинку. Хлопці вирішують отримати квартиру будь-що, але прийшовши на місце, виявляють, що господиня ще жива. Фібі намагається побудувати стосунки з колишнім нареченим сестри. Проблема в тому, що Ерік настільки розчарований зрадою Урсули, що навіть дивитися на неї не може. Отже, і на Фібі, адже вони близнюки.

Коли Джоуї дізнається про те, що Рейчел вирішила з’їхати, дуже засмучується. Друг переконує дівчину в тому, що місця у квартирі вистачить усім, а сам він допомагатиме їй з малюком.

Друзi дивитись онлайн 8 сезон 7 серія

Author: seorevisal