Серіал Друзі — 8 сезон 8 серія дивитись онлайн українською

Серіал Друзі - 8 сезон 8 серія дивитись онлайн українською

Епізод зі стриптизеркою
Чендлер дізнається, що незважаючи на їхню з Монікою передвесільну домовленість, на її дівич-вечорі був стриптизер. Рейчел просить Фібі повечеряти з нею та її батьком, бо боїться розповідати йому про вагітність. Моніка вирішує загладити перед чоловіком провину та наймає стриптизерку за порадою колеги з роботи. Єдиним запрошеним на імпровізований хлопчак стає Джоуї. Хлопці досить швидко розуміють, що жінка, що прийшла, — ніяка не стриптизерка, а повія.

На вечері у 8 серії 8 сезону серіалу Друзі, не без допомоги Фібі Рейчел розповідає батькові про вагітність. Спочатку він вирішує, що Рейчел і Рос одружаться і навіть бронює «Плазу». Пізніше Рейчел зізнається, що весілля не буде, але бреше про те, що саме Росс не бажає з нею одружитися. Тим часом, майбутній батько зустрічається з Моною у своїй квартирі. Ідилію закоханих порушує розлючений містер Грін, який з порога називає молоду людину пройдисвітом, який обрюхав його дочку. Мона в шоці, тому що нічого не знала про вагітність Рейчел.

Моніка засмучена, що витівка з хлопчиськом не вдалася. Щоб спокутувати свою провину, вона вирішує сама станцювати перед Чендлером стриптиз. Рейчел перепрошує перед Россом, а він мириться з Моною.

Друзi дивитись онлайн 8 сезон 8 серія

Author: seorevisal