Серіал Друзі — 9 сезон 11 серія дивитись онлайн українською

Серіал Друзі - 9 сезон 11 серія дивитись онлайн українською

Епізод, де Рейчел повертається на роботу

Чендлер знаходить потрібну роботу у рекламній сфері. Проблема лише в тому, що перший рік на новому місці має на увазі неоплачуване стажування. Через це Чендлер вважає, що їм із Монікою потрібно почекати зі спробами зачати дитину. Ось як сказати про це Моніці, він не знає.

Рейчел заходить на роботу і бачить за своїм робочим столом парубка на ім’я Гевін. Виявляється, він успішно замінює її вже кілька місяців. Рейчел боїться, що втратить місце і тому вирішує вийти з декретної відпустки, незважаючи на те, що вони ще не знайшли потрібну няню. Тим часом, намічається дуже важлива презентація. Боячись її пропустити, Рейчел бере Емму в офіс, але Росс не встигає на час, щоб забрати дитину. Тоді Гевін, з яким до цього моменту Рейчел тільки й робила, що сперечалася, погоджується посидіти з дівчинкою, доки Рейчел проведе презентацію.

Дізнавшись, що Фібі погано з грошима, Джоуї в 11 серії 9 сезону серіалу Друзі пропонує їй підробити на знімальному майданчику. Проблема в тому, що подруга дуже хвилюється і не може зіграти найпростіший уривок. Джоуї допомагають Фібі перейнятися роллю, але зрештою змушений дозволити звільнити подругу, яка занадто захоплюється процесом.

Друзi дивитись онлайн 9 сезон 11 серія

Author: seorevisal