Серіал Друзі — 9 сезон 16 серія дивитись онлайн українською

Серіал Друзі - 9 сезон 16 серія дивитись онлайн українською

Епізод із пластикою грудей
У Моніки та Чендлера виникають невеликі фінансові труднощі, тому що він досі проходить неоплачуване стажування. Моніка пропонує Чендлеру позичати у когось грошей, але чоловік заявляє, що «Бінги не беруть у борг». Незважаючи на те, що Моніка вражена несподіваною гордістю Чендлера, вона просить Джоуї позичити їй дві тисячі доларів.

Незважаючи на показну браваду, Чендлер сам звертається до друга за допомогою. Проте коли той збирається виписати йому чек, зауважує, що Моніка вже взяла гроші. Щоб не підставити подругу, Джоуї вигадую безглузду брехню про пластику грудей. Рейчел намагається самостійно зробити квартиру безпечною для дитини, але в неї нічого не виходить. Дівчині доводиться викликати майстра.

Тим часом у 16 ​​серії 9 сезону серіалу Друзі Фібі та Майк вирішують жити разом. Пізніше юнак згадує, що, переживши важке розлучення, не хоче більше одружуватися. Спочатку Фібі не турбує, але після розмови з Россом дівчина усвідомлює, що теж хоче коли-небудь вийти заміж. За перенесенням речей вона знову порушує цю тему, але Майк все ще категорично проти весілля. Незважаючи на те, що Фібі дуже любить його, вирішує розлучитися.

Друзi дивитись онлайн 9 сезон 16 серія

Author: seorevisal