Серіал Друзі — 9 сезон 17 серія дивитись онлайн українською

Серіал Друзі - 9 сезон 17 серія дивитись онлайн українською

Епізод із поминками
Чендлер безжально жартує на Россом, коли пише на його сторінці в інтернеті, що друг вважає за краще займатися сексом з динозаврами. Щоб помститися, Росс створює сторінку Чендлера, де від імені визнається в нетрадиційної орієнтації. Моніка справедливо зауважує, що пост про динозаврів – очевидний жарт, а ось заяву про «гейство» Чендлера можуть сприйняти як чисту монету. На помсту Чендлер оголошує, що Росс помер. Проблема в тому, що ніхто з знайомих не дзвонить їм зі співчуття, що дуже зачіпає «покійного». Тоді Росс вирішує організувати фальшиві поминки. Єдині, хто приходять: колишній однокласник, закоханий у Чендлера, та дуже симпатична дівчина. Вона зізнається у таємній симпатії до Россу, але тікає, коли той «воскресає» чудовим чином.
Фібі просить у Моніки допомоги — подруга повинна припиняти будь-які спроби зв’язатися з Майком. На жаль, у 17 серії 9 сезону серіалу Друзі Моніка провалює відповідальне доручення. Втім, як і друг Майка Менні.

Джоуї не бажає віддавати Еммі свого улюбленого плюшевого пінгвіна, без якого дівчинка відмовляється спати. Він навіть купує іншу, таку саму іграшку, але Емма відразу ж помічається підробку і голосно плаче. Рейчел знаходить поведінку друга інфантильною і дурною, але Джоуї все одно не бажає розлучатися з пінгвіном.

Друзi дивитись онлайн 9 сезон 17 серія

Author: seorevisal