Серіал Друзі — 9 сезон 2 серія дивитись онлайн українською

Серіал Друзі - 9 сезон 2 серія дивитись онлайн українською

Епізод, де плаче Емма
Рейчел виписують із лікарні. По приїзду додому вона розуміє, що забула сумку з речами Емми і просить Росса її забрати. Втішений народженням Емми він прощає дівчину і зганяє злість на Джо. Вони зустрічаються у Центральній кав’ярні, де Джоуї переконує Росса вдарити його, щоб випустити гнів назовні. Рос не хоче бити друга, але той доводить його до жару. Рос замахується для удару, але останньої миті Джоуї інстинктивно ухиляється. Вони змушені їхати до лікарні.

У 2 серії 9 сезону серіалу Друзі Чендлер засинає під час важливої ​​наради. Прокинувшись, він відчуває незручність і погоджується зі словами боса, не знаючи, чого підписався. Як з’ясовується пізніше, його переводять у філію до Талси. Моніка не хоче покидати Нью-Йорк, але немає вибору.

Тим часом Рейчел милується на сплячу Ему, заявляючи подругам, що скучила за нею і хоче розбудити. Моніка та Фібі застерігають її, але Рейчел їх не слухає. Розбуджене маля безперервно плаче, і заспокоїти її вдається тільки Моніці. У лікарні Джоуї та Рос розмовляють про Рейчел. Джо переконує друга зробити ще одну спробу зблизитися з дівчиною, адже у них така багата історія та спільна дитина.

Друзi дивитись онлайн 9 сезон 2 серія

Author: seorevisal