Серіал Друзі — 9 сезон 21 серія дивитись онлайн українською

Серіал Друзі - 9 сезон 21 серія дивитись онлайн українською

Епізод із результатом тесту
Чендлер і Моніка ніяк не можуть завагітніти і вирушають до клініки, щоб скласти необхідні тести. У клініці вони зненацька зустрічають Дженіс. Чендлер зізнається колишній, що намагається вірити у краще, але все одно трохи переживає за результат.

Рейчел отримує сертифікат на безкоштовний масаж у великому салоні. Фібі просить її не йти, оскільки, на її думку, саме такі підприємства крадуть роботу у незалежних масажистів. Незважаючи на вмовляння подруги, Рейчел таки вирішує скористатися послугою. Лежачи на масажному столі, вона бачить ноги майстра та помічає знайомі босоніжки. Виявляється, Фібі все вигадала, і сама давним-давно працює в цьому великому салоні, тому що тут непогано платять.

У 21 серії 9 сезону Джоуї продовжує зустрічатися із Чарлі. Так як жінка у місті зовсім недавно, вона просить Джо показати їй цікаві місця. Щоб не потрапити в халепу, Джоуї просить поради у Росса. Друг складає для нього докладний план, не враховуючи, що при вході до музею Джоуї поверне до невірної сторони. Чарлі розуміє, що Росс підготував для неї екскурсію. Моніка та Чендлер дізнаються, що обидва мають проблеми з репродуктивною системою. Вони можуть і надалі намагатися завести дитину, але шанси на успіх дуже малі.

Друзi дивитись онлайн 9 сезон 21 серія

Author: seorevisal