Серіал Друзі — 9 сезон 22 серія дивитись онлайн українською

Серіал Друзі - 9 сезон 22 серія дивитись онлайн українською

Епізод із донором
Моніці та Чендлеру не просто завести дитину природним шляхом, і лікар радить парі розглянути інші варіанти: усиновлення та донора сперми. Чендлер вважає, що хлопець із його роботи Зак – найкращий кандидат. Вирішивши дізнатися про нього більше, хлопці запрошують Зака ​​на вечерю. Втім, як завжди вони трохи захоплюються і відлякують хлопця недоречними питаннями. Моніка каже, що не хоче народжувати дитину, якщо її батьком буде не Чендлер. Пара вирішує усиновити немовля.

Нова дівчина Джоуї Чарлі не надто захоплюється шопінгом, тому він просить Рейчел і Фібі піти з нею магазинами. Проблема в тому, що до 22 серії 9 сезону серіалу Друзі почуття Рейчел до Джоуї ще не охолонули, про що швидко здогадується Фібі. Більше того, Чарлі чує їхню розмову в примірювальній і починає думати, що Фібі закохана в Джоуї. Збентежена Рейчел її припущення не спростовує.
Сестра колишнього хлопця Фібі запрошує її на вечірку. Вирішивши зберегти обличчя, дівчина одягається в дивовижну сукню, хоча все одно сильно нервує. Дорогою на свято вона зустрічає Девіда, в якого колись була закохана, але він залишив її заради роботи в Мінську. З’ясовується, що вчений знову повернувся до Нью-Йорка, а раз Фібі теж одна, вони вирішують знову спробувати зійтися.

Друзi дивитись онлайн 9 сезон 22 серія

Author: seorevisal