Серіал Друзі — 9 сезон 3 серія дивитись онлайн українською

Серіал Друзі - 9 сезон 3 серія дивитись онлайн українською

Епізод із педіатром
Чендлер не може втратити роботу і змушений переїхати до Талси. Моніка вирішує вирушити із ним. Вакансії на ринку праці в Оклахомі не вражають різноманіттям, і тоді дівчина дзвонить старій знайомій із проханням підшукати щось потрібне. Виявляється, що звільнилося місце шеф-кухаря у чудовому ресторані «Джаву». Проблем лише в тому, що він знаходиться в Нью-Йорку. Після довгих дебатів, Моніка таки погоджується на престижну посаду, а Чендлер їде в Талсу, обіцяючи, що приїжджатиме що вихідних.

Рейчел зводить з розуму педіатра постійними дзвінками. У результаті він відмовляється лікувати Емму, і дівчина змушена шукати нового фахівця. У 3 серії 9 сезону серіалу Друзі вона нагадує колишнього педіатра Росса, але той відповідає, що лікар давно помер. Моніка ж упевнена у зворотному. Прийшовши на прийом, Рейчел бачить Росса, який все ще відвідує дитячого лікаря.

Джоуї та Фібі домовляються влаштувати один одному побачення наосліп. Фібі знаходить для нього ідеальну дівчину, а Джоуї забуває про домовленість. В останній момент він просить піти на вечерю першого зустрічного імені Майк. Хлопці намагаються прикинутися старими друзями, але Фібі швидко розкриває обман. На успіх Майк виявляється непоганим хлопцем, і вони вирішують продовжити спілкування.

Друзi дивитись онлайн 9 сезон 3 серія

Author: seorevisal