Серіал Друзі — 9 сезон 7 серія дивитись онлайн українською

Серіал Друзі - 9 сезон 7 серія дивитись онлайн українською

Епізод із недоречною піснею Росса

З роботою в «Днях нашого життя» Джоуї почав заробляти чималі гроші. Моніка радить інвестувати заощадження в нерухомість, і, як не можна до речі, її колишній бойфренд Річард продає квартиру. Джоуї вирішує оглянути житлову площу, а Чендлер, що ревнує, пов’язується за ним. Річарда вони у квартирі не зустрічають, зате знаходять відеокасету, підписану ім’ям Моніки. Вирішивши, що на ній записано домашнє порно, Чендлер забирає касету із собою. Вдома він переконує Джо подивитись плівку, щоб дізнатися, що на ній. У цей момент із роботи повертається Моніка. Водночас вони з’ясовують, що поверх запису з нею Річард записав не лише футбольний матч, а й секс з іншою жінкою.

Фібі вирушає на вечерю з батьками Майка, які є багатими аристократами. Очевидно, що дівчина не вписується в їхнє вишукане суспільство. Коли батьки Майка починають засуджувати за вибір супутниці, він різко обриває їх висловлювання. У 7 серії 9 сезону серіалу Друзі Майк зізнається Фібі у коханні.

Емма вперше сміється, почувши непристойну пісню Росса у стилі реп. Рейчел не схвалює його репертуару, але бажання почути сміх дочки сильніше. Разом вони виконують вульгарний реп, бадьоро пританцьовуючи.

Друзi дивитись онлайн 9 сезон 7 серія

Author: seorevisal