Всі жінки відьми 1 сезон 8 серія українською

У Сан-Франциско з’являється триокий чаклун, який розшукує своїх жертв і вбиває за допомогою свого третього ока. Перед убивством він спілкується зі своєю жертвою щодо майбутнього. Примітно, що всі загиблі пов’язані з генетикою і розробляли різні препарати. Але яким чином убивця може бути пов’язаний із майбутнім, з генетикою і, зрештою, за яким принципом він відбирає своїх жертв? Здається це чергове завдання для Зачарованих.

Фібі на вулиці випадково стикається з чаклуном-вбивцею і знову бачить бачення, в якому гине дівчина з невідомої причини. Тепер Фібі планує знайти цю дівчину, щоб врятувати. Дивно, що дівчина з бачення ніяк не пов’язана з генетикою. Але чому тоді триокий чаклун у майбутньому зацікавиться їй?

Ну, а Прю вирішує розповісти Енді всю правду про себе. Але вона боїться його реакції. Тому, щоб отримати від нього справжню реакцію, вона заради тесту читає заклинання правди, при якому всі оточуючі говоритимуть лише правду, а після завершення дії заклинання нічого не пам’ятатимуть. Проблема в тому, що дія заклинання поширилася також на Прю і на Фібі з Пайпер.

Всі жінки відьми 1 сезон 8 серія українською онлайн

Author: seorevisal

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.