Як отримати права в карантин

Як отримати права в карантин
Як отримати права в карантин
Як отримати права в карантин

Ведення карантинних обмежень принесло багато незручностей звичайним користувачам, торкнулося це автолюбителів. Нове нововведення передбачає заміну посвідчення після закінчення дворічного терміну, а коли ми відвідуємо сервісні центри, то зустрічаємо зачинені двері. Але не треба засмучуватися і рвати на собі волосся. Замовити нові права або заміну можна в режимі онлайн.
Ця опція була придумана як міра спрощення процесу заміни прав, а коли настав важкий період карантину, вона виявилася своєчасним рішенням, оскільки контакт людей при її виконанні мінімальний. Якщо у вас виникли питання з приводу отримання прав водія, то ви можете зателефонувати за телефонами, вказаними на сайті myparts.in.ua.

Історія отримання прав у радянські часи
Всі ми пам’ятаємо події тридцятирічної давності, коли доводилося витрачати дорогоцінний час і здавати на водійські права. Подія отримання прирівнювалося до сімейного свята, настільки значущою вона була. Спочатку мало серйозне навчання, яке продовжувалося за часом приблизно на 2-3 місяці, потім мав іспит з теорії та водіння і все це супроводжувалося величезними чергами, які були необхідним атрибутом радянської епохи.
Якщо не склав іспит з теорії чи водіння, то мала бути серйозна пересдача, а найгірше було анулювання підсумків навчання і все починалося заново. Коли згадуєш ці часи мене охоплює тремтіння, то неприємно згадувати штучні труднощі, яких можна було подолати.
Сучасні сервіси дозволяють користувачеві почуватися впевнено, на стадії підготовки все автоматизовано, до іспиту, що складається з теоретичної та практичної частини можна підготуватися за допомогою комп’ютера, а якщо чогось не можеш згадати, то на допомогу прийдуть гаджети. Раніше ці опції просто були відсутні і обивателю доводилося займатися простим зубрінням, а при практикі існувала тільки механічна коробка передач.
Також у ті часи при отриманні прав водія існували різноманітні побори, які навіть віталися на офіційному рівні та приймалися під виглядом пожертв бідним працівникам ДАІ. У мене такого не було, але багато моїх товаришів отримали права в інших регіонах розповідали про це. Якщо у вас виникли питання з приводу отримання прав водія, то ви можете зателефонувати за телефонами, вказаними на сайті myparts.in.ua.

Як нинішньому кандидату отримати права водія
Отримати права водія в Україні складно, але можливо. Насамперед необхідно пройти підготовче навчання, яке включає теоретичну частину і практику. На неї виділяється масив годинника і ви повинні прослухати курс повністю. У карантин заходи обмеження, як і в усіх громадських закладах. Потрібна наявність обов’язкової марлевої пов’язки та миття рук. Також слід обмежити контакти особистого характеру і в жодному разі зайвий раз без необхідності не вступати до них.
Автомобільні школи спочатку карантину були закриті, а тому вони самі зацікавлені у повноцінній роботі та дотриманні заходів. Те саме стосується проходження практики, в інструктора обов’язково наявність марлевої пов’язки, яку він одягає в обов’язковому порядку. Коли навчання в автошколі завершено, вам видається спеціальний сертифікат, який є документом про проходження навчання. Його обов’язково варто зберегти, оскільки він знадобиться надалі.
Враховуючи, що на дворі діють обмеження, пов’язані з коронавірусом, офіційні органи вигадали інтернет спілкування з населенням, за допомогою якого можуть надавати послуги та тим самим обмежити контакти. Будь-який кандидат на отримання прав водія має право через електронний кабінет водія може подати заяву. Для входу йому знадобиться електронний підпис, гайди паспорт. Необхідно просто зробити запис своїх даних. Після чого заява буде прийнята та розглянута протягом 10 днів. Вам призначать час складання іспиту та вкажуть адресу. Перед цим необхідно оплатити офіційні послуги у банку та зберегти квитанції. Якщо відбувається зміна прав, вартість цієї процедури становить 250 гривень. З усієї цієї процедури найскладніше пройти медичну комісію. Враховуючи наплив відвідувачів до лікарень, цей процес може зайняти у вас до тижня. Якщо у вас виникли питання з приводу отримання прав водія, то ви можете зателефонувати за телефонами, вказаними на сайті myparts.in.ua.

Висновки
Карантин складний час для всіх, тому всім нам потрібен час, щоб пристосуватися до його умов. Проте життя продовжується і ми впевнені у щасливому подоланні цієї проблеми. Якщо у вас виникли питання з приводу отримання прав водія, то ви можете зателефонувати за телефонами, вказаними на сайті myparts.in.ua.

Author: seorevisal